Tel:
Çin telsiz telefon şarj cihazı Üretici
AKE Technology Ltd
Kablosuz Kolay Stil Modası

Ana sayfa

AKE Technology Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4

AKE Technology Ltd

Guangzhou AKE Technology Co, Ltd Shenzhen şehrinde bulunan şirket Mart.2009 yılında kurulmuş olduğundan, IT sektöründe kökleşmiş olmuştur, bilimsel ve teknolojik işletmeler olarak, Ineng odaklanmak araştırma, geliştirme, tasarım, üretim ve satış için Bilgisayar parçaları ve USB dijital ile ilgili ürünler, (duvar şarj cihazı, güç bankası şarj cihazı, kablosuz şarj cihazı, araç şarj cihazı, USB kabloları, vb.) 1500'den fazla metrekare, üst düzey mühendis, devlet ile gelişmiş ve modern bir standart atölye inşa edin -Mobil makineler (örneğin, SMT makinesi, lazer baskı makinesi, ofset baskı makinesi, serigrafi baskı makinesi), hammadde-üretim-ambalaj, uluslararası standart ISO9001 sistemi kesinlikle operasyon doğrultusunda, tüm ürünler gerekir QC departmanı sıkı test geçmek için. Ürünler% 100 müşteri elinde nitelikli. Üretim, pazarlama, satış sonrası tek elden komple zincir hizmetlerine adanmış. Firmamız Çin pazarından dünyanın her yerinden genel müşterilere yüksek kaliteli ve ucuz ürünler sunabilir, bilgisayar parçaları ve USB dijital ürünlerine ihtiyaç duydukları tüm müşteriler için en iyi ortağa sahip olacağımıza inanıyoruz.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Diğer

Markalar : AKE

No. Çalışanları : 150~300

Yıllık satış : 10000000-30000000

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 90% - 100%

Şirket tarihçesi

AKE Technology Co, Ltd 2011 yılında Guangzhou, Çin konumunda kuruldu.

İlk hedefimiz, kurduğumuzda profesyonel rehberlik ve mükemmel teknoloji ile müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmaktır. Müşterilerin% 100 memnuniyeti bizim baş görevimizdir. Şu an toplamda 10 çalışanı olan küçük bir şirketten, şu an toplamda yaklaşık 800 maddeye kadar, bu alanın en üstünde sert bir başlangıç, hızla büyüyen ve nihayet ayakta durma sürecinden geçtik. Müşterilerin iyi itibarı en iyi destekleyici ve güçtür.

Fumot şimdi yüksek teknoloji yenilikçi Ar-Ge, üretim, satış ve servis tasarımıyla bir şirket olarak yetiştirilmektedir. Müşterilerimizin ve pazarın ihtiyaçlarını karşılamak için, Ar-Ge çalışmalarımız sürekli olarak yeni fikir ve profesyonel teknoloji ile yeni bir şeyler araştırmaya önem vermektedir. Güçlü Ar-Ge yetenekleri, bol sermaye gücü, tanıdık üretim kabiliyeti, kişiselleştirilmiş müşteri hizmetleri ve güçlü satış kabiliyetinin yanı sıra Fumot, elektronik teknoloji alanında da lider konumdadır.

Firma Servisi

Servisimiz:

OEM / ODM Hizmeti

Logo, renk, kablo ve paket, ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirilebilir.

> Tasarım: Kabuk ve çözümler için tasarımınız olarak isteğinizi yapabiliriz.

> Logo: Kendi logonuzu veya resminizi ürün üzerine basabilir veya lazerle kesebilir, sizin için tamamen benzersiz ve özel kılar.

> Renk: Ürünleri sevdiğiniz renklerde yapmak, sadece mutluluğunuz ve memnuniyetiniz için.

> Kablo: Seçenekleriniz için farklı akıllı cihazlarla uyumlu farklı kablolar sunulmaktadır.

> Paket: Paketi talepleriniz doğrultusunda tasarlayabiliriz.

Nakliye hizmeti

> Express: UPS, DHL, FedEx, TNT ve Özel Hat

> Kargoları hava veya deniz yoluyla da gönderebiliriz.

> Kargolar yaklaşık 3-8 gün içerisinde teslim edilebilir.

> Kurşun süresi 1000 adet sipariş için ödeme onaylandıktan sonra 4-6 gün olacak.

Şirket takım

Adanmış

AC DC Güç Adaptörlerinin Kapsamlı Açıklaması

Uzun yıllara dayanan tecrübemizle, ekibimizin müşterilerimize uygun adaptörleri çabucak bulmasına yardımcı olmak için kullanılan standart bir kitap yaratması uzun yıllar aldı. Her modelin spesifik özellikleri, ihtiyacınız olan ürünleri tam olarak anlamanıza yardımcı olabilir

AKE Technology Ltd
Tel:86-139-2873-5899
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite telsiz telefon şarj cihazı Tedarikçi. © 2018 - 2020 wireless-phonecharger.com. All Rights Reserved.