tamam
Ecomach Imp & Exp Co., LTD 86-135-1076-5230 peter@ecomachcn.com
Fabrika turu Teklif Alın
Ana sayfa -

Ecomach Imp & Exp Co., LTD Fabrika turu

Üretim hattı

ÜRETİM HATTI

 

ECOMACH, ÖNCE KALİTE, ÖNCE ÇEVRE KORUMA POLİTİKASINA SÜREKLİ OLARAK UĞRAŞMIŞTIR.KALİTE AÇISINDAN,ECOMACHÜRÜN KALİTESİ TUTARLILIĞINI SAĞLAMAK İÇİN HAMMADDE KALİTE KONTROLÜ, PROSES KALİTE KONTROLÜ VE BİTMİŞ ÜRÜN KALİTE KONTROLÜ OLDUĞU ÜÇ KALİTE KONTROL DÜZEYİNİ KABUL ETMİŞTİR.

 

quatity'yi her zaman en üstte tutarız.

 

Ecomach Imp & Exp Co., LTD fabrika üretim hattı 0

 

Ecomach Imp & Exp Co., LTD fabrika üretim hattı 1

OEM / ODM

OEM/ODM

 

ECOMACH, araştırma ve geliştirme, üretim, kişiselleştirme, kalıp açma ve diğer hizmetler, yüzlerce modelin mevcut kalıp stilleri, müşterilerin yeni stillerin geliştirilmesini özelleştirmelerine yardımcı olabilir, aynı zamanda montaj üretiminde zengin bir deneyime sahiptir.

 

(1) Logo özelleştirme

Müşteriler için özelleştirilmiş bir hediye talebi olduğunda, müşteriler stili seçebilir, ayrıca stil, özel LOGO, desenler, reklam dili vb. önerebiliriz, yüksek ve düşük fiyat seçenekleri vardır, müşteriler stiline göre seçebilir bütçe.Ücretsiz tasarım, minimum sipariş miktarı sadece düzinelerce ihtiyaç duyar

 

(2) kalıp özelleştirme

Şekli özelleştirmek için müşteri gereksinimlerine göre, bunun kalıp özelleştirmesini açması gerekir, kalıp malzemesini açabilir PVC yumuşak tutkal, plastik, metal ve diğer stiller, plastik kalıp ve PVC kalıp en yaygın, kalıp karşılaştırmasıdır:

ABS plastik:

Minimum sipariş miktarı 500'dür, süre yaklaşık 15 iş günüdür, kabuk fiyatının avantajı düşüktür, kabuğun kalitesi vardır.

PVC yumuşak kauçuk:

Minimum sipariş miktarı 500'dür, süre yaklaşık 5 iş günüdür, avantaj çeşitli şekillerde özelleştirilebilir.

Metal malzeme:

Minimum sipariş miktarı 300, süre yaklaşık 12 iş günüdür, yüksek kabuk sınıfının avantajı lazer LOGO'su olabilir.

 

(3) Paketleme özelleştirmesi

Kurulum maliyeti 320USD'dir.MOQ 500PCS'dir.Büyük miktarlar için kurulum maliyeti alınmaz.

Ar-Ge

   

Ar-Ge ekibimiz, şarj cihazına, akımı farklı cihazların farklı güçlerine göre akıllıca uyarlayabilen ve şarjı daha güvenli hale getiren akıllı bir yonga seti mühendislerine sahiptir.Şarj cihazında aşırı voltaj koruması, aşırı akım koruması, FOD mekanizması, aşırı ısınmayı, kesintili şarjı ve işin durmasını önlemek için çoklu korumalar bulunur.

 

 

Ecomach Imp & Exp Co., LTD fabrika üretim hattı 0