tamam
Ecomach Imp & Exp Co., LTD 86-135-1076-5230 peter@ecomachcn.com
Haberler Teklif Alın
Ana sayfa - Haberler - Logitech'in yeni 3'ü 1 arada şarj istasyonu iPhone, Apple Watch ve AirPod'larınızı aynı anda çalıştırabilir

Logitech'in yeni 3'ü 1 arada şarj istasyonu iPhone, Apple Watch ve AirPod'larınızı aynı anda çalıştırabilir

June 6, 2021

Sonuç olarak:Logitech, diğer birçok markanın halihazırda piyasada çok cihazlı şarj istasyonlarına sahip olması nedeniyle oyuna biraz geç kaldı.Örneğin Mophie, Belkin ve Scosche, ürünlerini Apple'ın çevrimiçi mağazasında bile satıyorlar.Ancak Logitech'in isim tanıma ve itibarı, henüz kablosuz şarja geçmemiş alıcılar arasındaki rekabette bir adım öne geçebilir.

Apple oldukça büyük bir fırsatı kaçırdığındaiptal edildiAirPower şarj istasyonu.Bu, üçüncü taraf aksesuar üreticilerinin kendi alternatiflerini yaratmaları için kapıyı ardına kadar açık bıraktı ve geçen yıl tam olarak böyle oldu.

Borudan inen en son çoklu cihaz şarj istasyonu,Logitechyeni bir formda3'ü 1 arada kablosuz şarj yuvasıiPhone, AirPods ve Apple Watch'unuzu aynı anda şarj edebilir.Apple'ın önerdiği çözümden farklı olarak, Logitech'in teklifinde ahırınızdaki her cihaz için belirlenmiş bir yer vardır - saat bir kolda asılıdır, telefon bir beşikte oturur ve AirPod'lar onun yanında düz durur.

Logitech, bağlantı istasyonunun iPhone'lar için 7.5W'a kadar hızlı şarj gücü sağlayacak şekilde ince ayarlandığını, ancak diğerlerinin yanı sıra Samsung, Google ve LG gibi şirketlerin Apple olmayan, Qi özellikli cihazlarıyla da uyumlu olduğunu söyledi.

Logitech Powered 3'ü 1 Arada Dock, 129,99 $ MSRP fiyatıyla "yakında geliyor".Seçtiğiniz grafit veya beyaz renk şemalarında sunulacaktır.